Tam 17 yıldır yayıncılık dünyasının içerisindeyiz. Yayıncılık dünyasında edindiğimiz çok önemli tecrübelerin ardından, 10 yıl önce kurduğumuz İkinci Adam Yayınları adlı yayın evimiz her geçen gün daha da büyüyor, tanınıyor ve gelişiyor.

Daima çalıştık, ürettik ve yatırım yaptık. Hiçbir zaman boş durmayarak, sürekli bir gelişim sağlayarak Türkiye’nin en önemli projelerinin içerisinde yer aldık.

Yayınevimizi, baskı merkezimiz, baskı merkezimizi dergiler, dergilerimizi edebiyat sayfaları, edebiyat sayfalarımızı gazeteler, gazetelerimizi, bitmek bilmeyen projeler takip etti. Sosyal medyada hızımıza hiç kimseler yetişemedi.

Şimdi nihayet onca tecrübenin ve yaptığımız sayısız başarılı çalışmaların ardından kitaplarımızın ve tanıtım ürünlerimizin tüm dünyaya satılabileceği, bizi çok heyecanlandıran yeni hizmetimiz, İkinci Adam Dükkân / Mekân’ı da sizlerle buluşturuyoruz.

İkinci Adam Dükkân / Mekân;

İçerisinde tüm kitaplarımızın ve imzalı kitaplarımızın olduğu, Yazarlarımızın kitap satışlarını arttırmaları için doğru reklam ürünlerinin bulunduğu, yazarlarımızın tanınmasında ve bilinmesinde büyük bir katkı sağlayan, şaşırtıcı, oldukça renkli ürünlerin yer aldığı, harikulade tasarımların üretildiği, bir satış, reklam ve tasarım merkezi.  

Katkı sağlayan herkese şimdiden teşekkür ederiz.

Dükkânımıza, Mekânımıza hoş geldiniz, iyi alış verişler dileriz…